Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH)

Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH) kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH) kopen? Bied vanaf 250!Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH) kopen? Bied vanaf 250!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/50
Zeefdruk herdruk van 1954 en door klaas gubbels zelf ingekleurd

in goede staat, zie foto's

Starttijd:08-11-2022 om 16:08
Eindtijd:13-11-2022 om 20:31
Openingsbod € 250
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland