Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1981

Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Klaas Gubbels met passe partout ingelijst in lijst van 50x65
Genummerd 54/155
Handgesigneerd
Jaar: 1981
In zeer goede staat.

Starttijd:30-05-2016 om 21:21
Eindtijd:06-06-2016 om 21:21
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland