Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Schaakbord met mandoline’ - 1991 - oplage VII/X. - Verkocht

Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Schaakbord met mandoline’ - 1991 - oplage VII/X. kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Schaakbord met mandoline’ - 1991 - oplage VII/X. kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Schaakbord met mandoline’ - 1991 - oplage VII/X. kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Schaakbord met mandoline’ - 1991 - oplage VII/X. kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Schaakbord met mandoline’ - 1991 - oplage VII/X. kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageVII/X
Deze fraaie zeefdruk van Klaas Gubbels uit 1991 is gesigneerd en genummerd, oplage VII/X.
De afmetingen zijn: 65 x 50 cm en is in zeer goede conditie.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

822 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-08-2020 om 14:06
Eindtijd:26-08-2020 om 20:28
ArtAtelier
25 aug. / 15:12
€ 225