Klaas Gubbels - zeefdruk - Verkocht

Klaas Gubbels - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/15 Romeinse cijfers XII/XV
Klaas Gubbels / K. Schippers. Map ‘Verlegen Schaduwen’ 1981, zeefdruk uit de de luxe uitgave (Oplage 12/15 Romeinse cijfers XII/XV). Uitgeverij Bébert

in goede staat, zie foto

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-09-2022 om 12:04
Eindtijd:12-11-2022 om 10:36
VanAltena-DeJong
11 nov. / 21:59
€ 65