Klaas Gubbels - Zeer grote zeefdruk, ingelijst+passepartout

Klaas Gubbels - Zeer grote zeefdruk, ingelijst+passepartout kopen? Bied vanaf 499!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 69 cm (h x b)
Lijst86 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer grote zeefdruk van Klaas Gubbels uit 1982
Koffiekannen en tafels zijn terugkerende elementen in Gubbels' werk.

Wordt zelden aangeboden
Ingelijst in witte lijst + passepartout
Vanwege grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 35,- in Nederland m.u.v. de eilanden en naar België via koerier
Geen verzending naar niet-eu landen

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(61) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
95 cm
86 cm
69 cm
60 cm
Sluit over 1d 21u 37m 01s
Openingsbod€ 499
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 18:17
Eindtijd:29-07-2021 om 22:31