Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 63.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/40 |
Fraai werk van de succesvolle Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels uitgebracht i.s.m, De Steendrukkerij. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 23-9-2022 om 8:23 |
Eindtijd | 17-10-2022 om 8:10 |