Klaas Mobach: Top Schilderij, Portret van dame - Verkocht

  • Klaas Mobach (1893-1976)
In opdracht geveild:

Olieverf op doek van Klaas Mobach. Zeer mooi groot schilderij van Mobach. In lijst, kan direct aan de muur.

De beroemde keramist Klaas Mobach, van pottenbakkerij Mobach te Utrecht. Klaas Mobach was naast zijn werk als keramist ook een zeer verdienstelijk schilder. Wij veilen nu enkele werken van Klaas Mobach.

Titel: Portret van dame
Jaartal: onbekend
Afmetingen in lijst: 76cm x 97cm
Afmetingen beeld: 60cm x 80cm
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Nee

Conditie:
In zeer goede staat, maar moet natuurlijk wel even goed ingelijst worden.

Dit werk kan niet verzonden worden.  Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk binnen NL, voor 35 euro muv de Eilanden/Zeeuws Vlaanderen. Meerdere werken kunnen gecombineerd worden.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:10-02-2012 om 12:58
Eindtijd:18-02-2012 om 12:58
wal
18 feb. / 12:51
€ 350