Klaas Mobach - Vroege vaas

Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!

Klaas Mobach - Vroege vaas

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!Klaas Mobach - Vroege vaas kopen? Bied vanaf 34!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Klaas Mobach (1893-1976)
TypeGlas / Keramiek
Periode1910 t/m 1929
StijlJugendstil
Afmetingen21 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Prachtige vroege vaas van Klaas Jaan Mobach in donkergroen matglazuur uitgevoerde vaas in de stijl van de Nieuwe Kunst. De vaas heeft drie oren. Niet gesigneerd.

Onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-01-2020 om 21:33
Eindtijd:11-02-2020 om 19:55

Biedingen (2):

RiccardoLungo
7 feb. / 22:49
€ 39
Mona
6 feb. / 23:15
€ 34