Klaas Pijlman - aquarel Torremolinos 1987 - Verkocht

Klaas Pijlman - aquarel Torremolinos 1987 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Klaas Pijlman - aquarel Torremolinos 1987 kopen? Bied vanaf 10!Klaas Pijlman - aquarel Torremolinos 1987 kopen? Bied vanaf 10!Klaas Pijlman - aquarel Torremolinos 1987 kopen? Bied vanaf 10!Klaas Pijlman - aquarel Torremolinos 1987 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1330 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
  • Klaas Pijlman (1917-2007)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • ingelijst achter glas en passepartout, uitsnede 20x29 cm
  • gesigneerd en gedateerd linksonder

    Klaas Pijlman (1917-2007)

    Alle items van deze kunstenaar(1)
    Geplaatst door  Miles
    FA. (37)

    1330 verkochte items
    41 cm
    31 cm
    29 cm
    20 cm
    Dit item is verkocht voor 10,00
    Starttijd:04-05-2019 om 00:25
    Eindtijd:12-05-2019 om 12:00
    Andredriessen
    04 mei / 12:26
    € 10