Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Brons |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 32 x 10.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 894 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Dit schitterende Bronzen beeld gemaakt door Klaas van den Berg is in zeer beperkte oplage uitgebracht.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar. Zijn beelden zijn collectors items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
Het beeld is in zeer goede staat. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogezand, Nederland | ||
Objectlocatie | HOOGEZAND, Nederland |
Starttijd | 3-4-2020 om 11:41 |
Eindtijd | 10-4-2020 om 20:07 |