Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Brons |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 32 x 10.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 894 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Dit schitterende Bronzen beeld gemaakt door Klaas van den Berg is in zeer beperkte oplage uitgebracht.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar. Zijn beelden zijn collectors items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
Het bronzen beeld is in zeer goede staat, echter de steen heeft een 1 beschadiging aan de linker achterzijde. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en
alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogezand, Nederland | ||
Objectlocatie | HOOGEZAND, Nederland |
Starttijd | 13-5-2020 om 10:47 |
Eindtijd | 21-5-2020 om 8:56 |