Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Brons |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 31 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1090 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Dit schitterende Bronzen beeld gemaakt door Klaas van den Berg is in zeer beperkte oplage uitgebracht.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar. Zijn beelden zijn collectors items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
Het beeld is in zeer goede staat, een klein minimaal hoekje van de steen is beschadigd. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogezand, Nederland | ||
Objectlocatie | HOOGEZAND, Nederland |
Starttijd | 24-3-2020 om 11:20 |
Eindtijd | 31-3-2020 om 19:04 |