3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Er worden 678 kunstwerken aangeboden
Johannes Josephus Garjeanne - Gezicht op de dom en een onbekend werk kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Josephus Garjeanne - Gezicht op de dom en een onbekend werkGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBoxie1965
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen29 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Dankmeijer - Boederij kopen? Bied vanaf 300!
Charles Dankmeijer - BoederijSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1890
Afmetingen36 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Dankmeijer - Dorpsgezicht aan water kopen? Bied vanaf 350!
Charles Dankmeijer - Dorpsgezicht aan waterSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1890
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Dankmeijer - Boerderij met erf kopen? Bied vanaf 300!
Charles Dankmeijer - Boerderij met erfSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1890
Afmetingen44 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ben Viegers - Bootje aan de kade in Brugge kopen? Bied vanaf 650!
Ben Viegers - Bootje aan de kade in BruggeSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1935
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ben Viegers - Stadbinnengracht kopen? Bied vanaf 600!
Ben Viegers - StadbinnengrachtSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1935
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - De Oude Schans, Amsterdam - kleurets kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Brandenburg - De Oude Schans, Amsterdam - kleuretsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiles
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius Johannes Janssen - WESTERKERK AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 25!
Marius Johannes Janssen - WESTERKERK AMSTERDAMTekening / Aquarel
Geplaatst doorFloestrompet
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nikolaas Eekman - Balcon kopen? Bied vanaf 60!
Nikolaas Eekman - BalconGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
Afmetingen20 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Louis Haver - Kustgezicht kopen? Bied vanaf 40!
Louis Haver - KustgezichtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorartv
Afmetingen36 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martinus Josephus Nefkens - Boerderij met geit en kippen Olieverf kopen? Bied vanaf 275!
Martinus Josephus Nefkens - Boerderij met geit en kippen OlieverfSchilderij
Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bouke van der Sloot - Boerderij op terp te Werga kopen? Bied vanaf 150!
Bouke van der Sloot - Boerderij op terp te WergaTekening / Aquarel
Geplaatst doorKunstzinnig2019
Jaartal1940
Afmetingen56 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hoedenmode kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - HoedenmodeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMargie
Jaartal1927
TechniekPochoir
Afmetingen19 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Wil van Leeuwen - Stilleven Anjers 1938 kopen? Bied vanaf 65!
Wil van Leeuwen - Stilleven Anjers 1938Schilderij
Geplaatst doorAmsterdam75
Jaartal1938
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!
Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 !Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPetrus
Jaartal1901
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Is. van Mens - STRAAT IN TUNIS kopen? Bied vanaf 100!
Is. van Mens - STRAAT IN TUNISGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooretsje
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacob Eriks - pastel - Houthakker - 21590 kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Eriks - pastel - Houthakker - 21590Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Remmet Ouwejan - tekening van Noorderweg Wijdewormer - 21597 kopen? Bied vanaf 45!
Remmet Ouwejan - tekening van Noorderweg Wijdewormer - 21597Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Johannes Hessel Brolsma - Les 23 - landschappen in verschillende composities - 21550 kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Hessel Brolsma - Les 23 - landschappen in verschillende composities - 21550Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
Afmetingen19 cm x 22 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - Les 22 - naar Dick Ket - 21549 kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Hessel Brolsma - Les 22 - naar Dick Ket - 21549Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - Les 1 - studie aquarel - aardewerken pot - 21535 kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Hessel Brolsma - Les 1 - studie aquarel - aardewerken pot - 21535Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekAquarel
Afmetingen14 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?)Schilderij
Geplaatst doorrobthijssen
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Jan ten Cate - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik Jan ten Cate - Landschap met molenSchilderij
Geplaatst doorRoemeniemarkt
Jaartal1934
Afmetingen52.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoon Markus - C5136-1, Rivier kopen? Bied vanaf 100!
Antoon Markus - C5136-1, RivierSchilderij
Geplaatst doorMarsmeijer
Jaartal1927
Afmetingen45.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Ost - Francesca di Rimini kopen? Bied vanaf 350!
Alfred Ost - Francesca di RiminiTekening / Aquarel
Geplaatst doorHenk17
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen54 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hendrik Jan ten Cate - Huiswaarts kopen? Bied vanaf 150!
Hendrik Jan ten Cate - HuiswaartsSchilderij
Geplaatst doorHenk17
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Arnold van de Laar - Olieverf op doek, Elisabeth Bas naar Ferdinand Bol - Ingelijst (Goot) kopen? Bied vanaf 750!
Arnold van de Laar - Olieverf op doek, Elisabeth Bas naar Ferdinand Bol - Ingelijst (Goot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen124 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gustav Heinrich Wolff - “Helena und Elpenor” 1926 kopen? Bied vanaf 750!
Gustav Heinrich Wolff - “Helena und Elpenor” 1926Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHenk17
Jaartal1926
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Georg Hering - Zonder titel kopen? Bied vanaf 74!
Georg Hering - Zonder titelTekening / Aquarel
Geplaatst doornelleke1958
Jaartal1921
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Masai - 230120 - Large Rare ANTIQUE African Masai shield with decoration - Tanzania kopen? Bied vanaf 395!
Masai - 230120 - Large Rare ANTIQUE African Masai shield with decoration - TanzaniaEtnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekOverig
Afmetingen74 cm x 53 cm x 21 cm (h x b x d)
Ituri - 220656 - Rare African Pygmy Mbuti Barkcloth Ituri Rainforest, Congo kopen? Bied vanaf 95!
Ituri - 220656 - Rare African Pygmy Mbuti Barkcloth Ituri Rainforest, CongoEtnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen35 cm x 80 cm x 1 cm (h x b x d)
Adriaan van 't Hoff - Poort kopen? Bied vanaf 30!
Adriaan van 't Hoff - PoortGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBoxie1965
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Mauve (sr.) - olieverfstudie van de kop van een koe kopen? Bied vanaf 250!
Anton Mauve (sr.) - olieverfstudie van de kop van een koeTekening / Aquarel
Geplaatst doorBergh
Periode1800 t/m 1899
TechniekGouache
Afmetingen23.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Larij - Bos witte tulpen kopen? Bied vanaf 170!
Jan Larij - Bos witte tulpenSchilderij
Geplaatst doorGertStuve
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arie Zonneveld - Onbekend kopen? Bied vanaf 70!
Arie Zonneveld - OnbekendTekening / Aquarel
Geplaatst doorBoxie1965
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ets-haven kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Ets-havenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAnkunst
TechniekEts
Afmetingen28.8 cm x 43.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hein Kever - "Grootmoeder met kind" - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 790!
Hein Kever - "Grootmoeder met kind" - olieverf op doekSchilderij
Geplaatst doormartins
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen62 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Albertus Johannes Schermer - "Soldaten met paarden" - Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 225!
Cornelis Albertus Johannes Schermer - "Soldaten met paarden" - Aquarel op papierTekening / Aquarel
Geplaatst doormartins
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert Levigne - Hand ingekleurde ets met spreekwoorden. kopen? Bied vanaf 45!
Hubert Levigne - Hand ingekleurde ets met spreekwoorden.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPetrus123
TechniekEts
Afmetingen62 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Heinrich Friedrich Moshage - Bronzen muur reliëfs voor kunstgieterij Lauchhammer. kopen? Bied vanaf 140!
Heinrich Friedrich Moshage - Bronzen muur reliëfs voor kunstgieterij Lauchhammer.Beeld / Object
Geplaatst doorPetrus123
TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 15 cm x 1 cm (h x b x d)
Gewicht550 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 50!
Nikolaas Eekman - La petite CharretteGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred van Neste - Stadsgezicht, Brugge, Belgie. kopen? Bied vanaf 32!
Alfred van Neste - Stadsgezicht, Brugge, Belgie.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorks53
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Klassieke kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van klassieke kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder!

De term klassiek laat zich niet makkelijk in een paar woorden omschrijven. Klassiek kan verwijzen naar de klassieke oudheid, naar de heropleving van de klassieke oudheid vanaf de 15e eeuw of naar iets uit het verleden dat inmiddels een symbool of icoon is geworden (een ‘klassieker’). Met klassieke kunst wordt doorgaans figuratieve en natuurgetrouwe kunst bedoeld, vervaardigd in traditionele stijlen en materialen. Tegenover klassieke kunst staat de moderne kunst die aan het eind van de negentiende eeuw opkwam. Er werd gebroken met de traditionele regels en principes; experiment met materiaal, stijl en de wijze waarop de werkelijkheid verbeeld kon worden voerde de boventoon bij de moderne kunst, die met name na de Tweede Wereldoorlog een grote vlucht nam.

De klassieke kunst veiling bij Kunstveiling omvat in principe alle kunst vervaardigd voor 1945. Alle kunst vervaardigd in de periode na de Tweede Wereldoorlog, ook wel naoorlogse kunst genoemd, kunt u vinden in de categorie Moderne Kunst.

Voordat de moderne kunst zijn intrede deed en kunstenaars het publiek choqueerden met excentrieke, subjectieve thema’s en expressief vorm- en kleurgebruik waren klassieke kunstenaars over het algemeen gespecialiseerd in bepaalde traditionele onderwerpen. Zo zijn er vele bekende zogenoemde ‘society-schilders’ die door de beau monde gevraagd werden hun beeltenissen te vereeuwigen, waren er schilders die zich volledig toelegden op de landschapsschilderkunst of op klassieke scènes uit de mythologie.

In het aanbod van Kunstveiling treft u vele klassieke kunstwerken aan, bijvoorbeeld oude prenten en gravures, olieverfschilderijen, bronzen beelden of andere klassieke beeldende kunst. U vindt het volledige aanbod klassieke schilderijen te koop door te klikken op de button ‘bekijk alle klassieke kunst’.

Klassieke kunst veiling

Via Kunstveiling koopt én verkoopt u klassieke kunst online en op een toegankelijke manier. Klassieke kunst duur en onbereikbaar? Bij Kunstveiling treft u naast exclusieve werken van bekende kunstenaars ook veel mooie betaalbare klassieke kunstwerken in het aanbod! Vind op een laagdrempelige wijze prachtige klassieke schilderijen te koop zoals een stilleven, landschap of zeegezicht.

Unieke klassieke schilderijen te koop

Wilt u unieke klassieke schilderijen kopen? In het aanbod van Kunstveiling vindt u kleurrijke stillevens, imposante zeegezichten of ingetogen portretten. Er is altijd een mooi en uniek kunstobject te vinden. Combineer een prachtig traditioneel landschap met een strak modern interieur of haal een stukje verleden in huis met een beeltenis van een historische gebeurtenis. Het combineren van stijlen uit verschillende tijdsperioden creëert een dynamisch en verfijnd interieur. Laat u verrassen door het aanbod klassieke schilderijen te koop en bied mee!

Klassieke kunst kopen, waar moet u op letten?

Waar moet u op letten bij het kopen van een klassiek kunstwerk? Het gaat er natuurlijk in de eerste plaats om of u het werk mooi vindt! Spreekt het thema u aan? De compositie, de kleuren of misschien de kunstenaar die het werk geschilderd heeft? Via de filters kunt u uw voorkeuren instellen zodat het aanbod in de klassieke kunst veiling verder op uw wensen wordt afgestemd. Wilt u meebieden op een kunstobject? Vergeet dan niet eerst onze veilingregels voor het kopen van klassieke kunst en overige items door te nemen. Lees ook de beschrijving bij het betreffende item goed door. Klassieke kunstwerken kunnen tekenen van ouderdom vertonen, bijvoorbeeld craquelé of verkleuring. Wees u bewust van deze eigenschappen, die vanwege de leeftijd van het object onvermijdelijk, maar ook karakteristiek kunnen zijn.

Reis terug in de tijd met het ruime aanbod klassieke kunst te koop – van bloemstillevens tot havengezichten en van traditionele portretten tot Bijbelse scènes. Om er zeker van te zijn dat u geen objecten misloopt kunt u uw favoriete klassieke kunstwerken opslaan of op de hoogte gehouden worden als er nieuwe kunstwerken van uw favoriete klassieke kunstenaars ter veiling worden aangeboden.

Is uw interesse breder dan alleen klassieke kunst? Bekijk dan het volledige aanbod op Kunstveiling, of bijvoorbeeld de categorie Moderne Kunst, Keramiek en glas of Design.