3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Dirk Filarski - Olieverf op paneel, Bergerbos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Olieverf op paneel, Bergerbos - Ingelijst
Afmetingen29 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 750
Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!
Len Landzaat (1917-2006) Nederlands Curacao's stilleven
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Rick Theunissen - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Landschap boerderij
Afmetingen45 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johannes Moesman - Treintjes: Twee x aquarel/potlood kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Moesman (1859-1937) Nederlands Treintjes: Twee x aquarel/potlood
Afmetingen6.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 200
Willem Wagenaar - Surrealisme kopen? Bied vanaf 200!
Willem Wagenaar (1907-1997) Nederlands Surrealisme
TechniekPotlood
Afmetingen19 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Evert-Jan Ligtelijn - Amsterdamse kunstschilder Evert-Jan Ligtelijn kopen? Bied vanaf 300!
Evert-Jan Ligtelijn (1893-1975) Nederlands Amsterdamse kunstschilder Evert-Jan Ligtelijn
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Willem Frederik Hulk - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!
Willem Frederik Hulk (1852-1882) Nederlands landschap met koeien
Afmetingen30 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Antonio Carbonati - Rome, Ponte Sestio kopen? Bied vanaf 150!
Antonio Carbonati (1893-1956) Italiaans Rome, Ponte Sestio
TechniekEts
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Caroline Burnett - Stadsgezicht van kopen? Bied vanaf 30!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Stadsgezicht van
Afmetingen73 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!
Albert Neuhuys (1844-1914) Nederlands Schiedam
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden kopen? Bied vanaf 80!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen de Stier in Leiden
TechniekEts
Afmetingen48 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Wingen - Zomer aan den plas III kopen? Bied vanaf 200!
Jan Wingen (1874-1956) Nederlands Zomer aan den plas III
Afmetingen103 x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
TechniekAquarel
Afmetingen59 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Robert Van der Vinck - Cite Flamande - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Robert Van der Vinck (1914-1981) Belgisch Cite Flamande - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Marc Ottee - Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst
Afmetingen72 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Pieter Arie Nijgh (1876-1959) Nederlands Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jan Sirks - "Rotterdam" Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS kopen? Bied vanaf 38!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands "Rotterdam" Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS
TechniekEts
Afmetingen23.5 x 31.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Frans Helfferich - Bootje in landschap kopen? Bied vanaf 1500!
Frans Helfferich (1871-1941) Nederlands Bootje in landschap
Afmetingen38 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Arturo Souto - volksopstand - executie kopen? Bied vanaf 89!
Arturo Souto (1902-1964) Spaans Mexicaans volksopstand - executie
TechniekLitho
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Niet of onleesbaar gesigneerd - Een gevecht kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Een gevecht
Afmetingen50 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Henk Dekker - Hoek van Holland kopen? Bied vanaf 350!
Henk Dekker (1897-1974) Nederlands Hoek van Holland
Afmetingen77 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sirks - Ducdalf met krib en baken 006-JS kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Ducdalf met krib en baken 006-JS
TechniekEts
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Gijsbertus Jan Sijthoff - Moeder en kind lezen kopen? Bied vanaf 100!
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Nederlands Moeder en kind lezen
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Anton Pieck - Vrouwentoren Amersfoort 1917 kopen? Bied vanaf 10!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Vrouwentoren Amersfoort 1917
TechniekDroge Naald
Afmetingen17 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Cornelis van der Ven - STORM 6 NOV. 1921 HAAGSCHE BOSCH NR.8 kopen? Bied vanaf 20!
Jan Cornelis van der Ven (1896-1930) Nederlands STORM 6 NOV. 1921 HAAGSCHE BOSCH NR.8
TechniekEts
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 47!
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!
Cornelis Bavelaar (1777-1831) Nederlands Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst
TechniekHout
Afmetingen28 x 35 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Antoon Derkzen van Angeren - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Zelfportret - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Gerard Hordijk - studie van vrouwen kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van vrouwen
TechniekAquarel
Afmetingen22.5 x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Piet van Wijngaerdt - Bloemstilleven met rode Rozen kopen? Bied vanaf 395!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Bloemstilleven met rode Rozen
Afmetingen75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant kopen? Bied vanaf 595!
Fedor van Kregten (1871-1937) Nederlands 2 koetjes aan de waterkant
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart kopen? Bied vanaf 825!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands Hollands landschap met molen en vaart
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 825
Gerard Hordijk - studie van een man kopen? Bied vanaf 300!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van een man
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Herman Moerkerk - Drie vrienden kopen? Bied vanaf 380!
Herman Moerkerk (1879-1949) Nederlands Drie vrienden
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Francois Bonvin - Graveur, Effet de Lampe kopen? Bied vanaf 225!
Francois Bonvin (1817-1887) Frans Graveur, Effet de Lampe
TechniekEts
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
James Robertson Miller - Landschap met koeien bij Leiden kopen? Bied vanaf 160!
James Robertson Miller (1880-1912) Schots Landschap met koeien bij Leiden
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 160
Lodewijk Schelfhout - Gezicht op Ajaccio, gewassen aquarel met pen (in originele lijst) kopen? Bied vanaf 1250!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands Gezicht op Ajaccio, gewassen aquarel met pen (in originele lijst)
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Willem Maris - Eenden in het gras kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Maris (1844-1910) Nederlands Eenden in het gras
TechniekGouache
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100