Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Wilt u graag klassieke kunst kopen? Bekijk dan het aanbod klassieke kunst te koop op Kunstveiling en bied mee op bijvoorbeeld prachtige klassieke schilderijen, zoals stillevens, landschappen, portretten of oude gravures en antieke prenten. Hieronder treft u een selectie van klassieke kunstwerken die recent te koop zijn aangeboden. Benieuwd naar alle klassieke kunstwerken in de veiling? Duik dan snel het aanbod in!
Techniek | Pastel/Krijt |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25.5 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 52 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 20.5 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 76 x 105 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 16 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 80 x 137 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 153 x 136 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29.7 x 48.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 46 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 101 x 121 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 48.5 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 69 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 28.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 64 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 73 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 42 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 39.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 41 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 16 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 19 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 6.5 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 22 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gips |
Afmetingen | 28 x 34 x 1 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1200 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 81 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 35 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |