Klaus van der Locht - Het Boek - Verkocht

Klaus van der Locht - Het Boek kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaus van der Locht - Het Boek kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Het Boek kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Het Boek kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Het Boek kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Het Boek kopen? Bied vanaf 35!
  • Klaus van der Locht (1942-2003)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
In het kader van de Boekenweek 1990 heeft boekhandel Dekker van der Vegt aan Klaus van der Locht - een bijna dagelijkse bezoeker van de boekhandel - verzocht een kunstuiting op het thema Boek te maken. Bijgaande litho is nr 21 van 25; handgesigneerd door van der Locht.
In de litho is de bijbelse tekst "In het begin was het woord", weliswaar in verschillende talen verwerkt, maar Klaus heeft willen aangeven dat 'Het woord' universeel is en mensen verbindt.
Tekst in goudinkt.

Van der Locht 1942 Millingen Duitsland - 2003 Nijmegen) was een geziene beeldhouwer en omgevingskunstenaar, bekend van Het Labyrinth, dat de gemeente hem verzocht te maken bij de restauratie van de Waalkade. Andere kunstwerken in de openbare ruimte o.a. in de wijk Linderholt, bij het Max Planck-Institiir en o.a. bij de Stevenkerk.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 22,50

Klaus van der Locht (1942-2003)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sprang2021
Lid sinds 2021
1 verkochte items
46 cm
62 cm

ObjectlocatieArnhem,  Nederland
Starttijd25-9-2021 om 20:42
Eindtijd8-10-2021 om 20:30