Kleuren liytho van een haan

Ongespecificeerd

Geplaatst door  martin

Lid sinds 2010
1 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd
Kleuren liytho van een haan in de litho gesigneerd met monogram  "e."
De litho is mooi ingelijst achter glas.
afm 58 x 84 cm afm passe-partout 37 x 60 cm

Ophalen in Breda Amsterdam is eventyeel ook mogelijk

Ongespecificeerd

Geplaatst door  martin

Lid sinds 2010
1 verkochte items
Starttijd:17-05-2011 om 22:08
Eindtijd:24-05-2011 om 22:08
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland