Kleurets van een mij onbekende kunstenaar

Kleurets van een mij onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets van een mij onbekende kunstenaar, afmetingen 33 x 28, beeldformaat 11, 5x  15, genummerd 2/175

ophalen in Uitgeest

verzenden kosten koper

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:18-09-2014 om 15:29
Eindtijd:02-10-2014 om 15:29

ajsch
29 sep. / 21:07
€ 1