KNOTWILG EN RIETPLANTEN /// ETS VAN HERMAN BIELING

KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 25,00

KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!KNOTWILG EN RIETPLANTEN   ///   ETS VAN HERMAN BIELING kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Herman Bieling (1887-1964)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze ets is gesigneerd met potlood en gedrukt d.d. artist. Beeldafmeting 24 x 20 cm. Blad 40 x 34 cm. Het passepartout vertoont gebruikssporen. De ets heeft brede marges en is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:09-05-2018 om 06:23
Eindtijd:26-05-2018 om 09:11

hugues
26 mei / 08:46
€ 25