Mooie en uitzonderlijke litho van Ko Aarts uit 1992. Prachtwerk!Titel: "Refugees" Oplage: 23/25 Gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood door de kunstenaar. Het werk is gekleefd op karton. Zie foto's. Afmeting werk: 57 x 76 cm Totale afmeting: 60 x 80 cm
Zal vlak en in een veilige verpakking verzonden worden met T&T.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50