Ko Cossaar - Naakt. Staande vrouw. - Verkocht

Ko Cossaar - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 79!
Ko Cossaar - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 79!Ko Cossaar - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 79!Ko Cossaar - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 79!Ko Cossaar - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 79!
  • Ko Cossaar (1874-1966)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi verstild werk van goede kunstenaar.Gesigneerd met potlood.

Goed gezien ouderdom. Zie foto's.

Ko Cossaar (1874-1966)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:30-07-2019 om 10:45
Eindtijd:06-08-2019 om 21:59
MargotB
05 aug. / 11:02
€ 79