Ko Cossaar - Portret vrouw. - Verkocht

Ko Cossaar - Portret vrouw. kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Ko Cossaar - Portret vrouw. kopen? Bied vanaf 55!Ko Cossaar - Portret vrouw. kopen? Bied vanaf 55!Ko Cossaar - Portret vrouw. kopen? Bied vanaf 55!Ko Cossaar - Portret vrouw. kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Ko Cossaar (1874-1966)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1939
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Goed werk van goede kunstenaar.Gemengde techniek.Krijt en waterverf.Zie foto's.

Goede staat gezien ouderdom. Frisse kleur.

Ko Cossaar (1874-1966)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:18-03-2019 om 13:39
Eindtijd:23-03-2019 om 21:29
ChrisMe
23 mrt. / 20:48
€ 55