Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986

Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 42 cm (h x b)
Lijst55.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1e staat, 1 exemplaar
Mooie ets van Ko Oosterkerk. Titel: drie velden (midden onder). Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 1e staat, 1 exemplaar. Jaar: 1986.
Afmetingen ets: H38 x b39 cm.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Post.nl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Jacobus Willem Oosterkerk (Ko) Oosterkerk (Velsen, 26 februari 1928 - Gemert, 24 november 2012) was een Nederlands graficus en schilder.

Oosterkerk studeerde aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en begon zijn loopbaan als schilder. Begin zestiger jaren legde hij zich toe op grafiek. Hij exposeerde onder andere in het Groninger Museum (1971), het Van Abbemuseum (1975) en het Stedelijk Museum Amsterdam (1993).

In 1955 en 1957 ontving Oosterkerk de Koninklijke Subsidie voor Vrije Schilderkunst, in 1963 de Quarles van Uffordprijs en in 1998 kreeg hij de 'Stichting Dr. C. Rijnsdorp Prijs' voor zijn gehele oeuvre

Ko Oosterkerk (1928-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
55.5 cm
55.5 cm
42 cm
41 cm
Sluit over 7d 12u 25m 50s
Openingsbod€ 250
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:21-11-2022 om 09:53
Eindtijd:05-12-2022 om 21:26