Ko Oosterkerk, Lijn in Structuur, Ets

Ko Oosterkerk, Lijn in Structuur, Ets kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Ko Oosterkerk, Lijn in Structuur, Ets kopen? Bied vanaf 60!Ko Oosterkerk, Lijn in Structuur, Ets kopen? Bied vanaf 60!Ko Oosterkerk, Lijn in Structuur, Ets kopen? Bied vanaf 60!Ko Oosterkerk, Lijn in Structuur, Ets kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Ktachtige ets door Ko Oosterkerk

Voorstelling getiteld 'Lijn in Structuur'

Losbladig, beeldmaat 31x25, bladmaat 75x55

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Ko Oosterkerk '82'

Getiteld m.o. 'Lijn in Structuur', annotatie en nummering r.o. 'eigen druk 9/10 ex'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:28-09-2017 om 10:31
Eindtijd:06-10-2017 om 19:36

wimfrank
6 okt. / 19:27
€ 60