Ko Prange - De Gehangene - Ets - Verkocht

Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Ko Prange (1904-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Ko Prange
Voorstelling van De Gehangene
Losbladig, beeldmaat 33x25, bladmaat 53x38
Gesigneerd in potlood r.o. 'Prange'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Ko Prange (1904-1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
25 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-11-2018 om 15:06
Eindtijd:14-11-2018 om 19:24
Biedingen (3)
Katrien62
14 nov. / 10:26
€ 10
Oversloot
14 nov. / 10:26
€ 5
Oversloot
02 nov. / 01:01
€ 1