Koe in bloemenweide 120 x 100 cm

Koe in bloemenweide  120 x 100 cm kopen? Bied vanaf 750!
Koe in bloemenweide  120 x 100 cm kopen? Bied vanaf 750!Koe in bloemenweide  120 x 100 cm kopen? Bied vanaf 750!Koe in bloemenweide  120 x 100 cm kopen? Bied vanaf 750!Koe in bloemenweide  120 x 100 cm kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  SaskiaBoesveldt

0 verkochte items
  • Adri Dijkhorst

Aangekocht in 2004 via de Kunstsalon. Vanwege verhuizing niet meer passend in ons interieur.

Formaat 120 x 100 cm.

Adri Dijkhorst (1955) studeerde aan de Academie voor Beeldende Kunst in Utrecht. Hij koos voor de specialisatie vrije grafiek en legde zich toe op diepdruk: kopergravures en zinketsen. Na zijn afstuderen in 1984 verlegde Adri zijn aandacht naar het schilderen met olieverf op doek en paneel. Naast diverse opdrachten van bedrijven en instellingen is zijn werk door de jaren heen geëxposeerd in galeries in binnen- en buitenland.

Landschappen waren altijd al belangrijk in Adri’s werk: Nederland op zijn mooist met idyllische, klassieke landschappen. In de loop van zijn carrière krijgt het meest voorkomende dier in Nederland – de koe – een steeds prominentere rol. Adri’s koeien bezitten een eigen persoonlijkheid en bewandelen een wereld waar kleur en bloemen de norm zijn. In zijn wereld vinden we ook adelachtige pauwen en de mooiste bloemen terug. Kenmerkend voor zijn werk is het felle kleurgebruik, de heldere toon en de speelse toets waardoor Adri’s werk een onmiskenbaar optimisme uitstraalt.

Starttijd:22-06-2015 om 22:15
Eindtijd:29-06-2015 om 22:15
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieNederland