Koen Vermeule - De Kreeftgang en andere bewegingen II - Verkocht

Koen Vermeule - De Kreeftgang en andere bewegingen II kopen? Bied vanaf 55!
Koen Vermeule - De Kreeftgang en andere bewegingen II kopen? Bied vanaf 55!Koen Vermeule - De Kreeftgang en andere bewegingen II kopen? Bied vanaf 55!
  • Koen Vermeule (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/30
Prachtig werk van Koen Vermeulen, De kreeftgang en andere bewegingen. Kleuren houtsneden, gesigneerd en genummerd 27/30 in perfecte staat . Formaat 24 x 18 cm. Het werk leent zich ervoor om 'zwevend' ingelijst te worden. Wij adviseren u graag. U kunt het werk vooraf bezichtigen op afspraak of na aankoop ophalen bij galerie Rotor in Arkel of opgestuurd krijgen via aangetekende post. Het werk is in nieuwstaat.

Koen Vermeule (1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
24 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:04-08-2018 om 08:23
Eindtijd:18-08-2018 om 21:15
duppi
10 aug. / 14:05
€ 55