Koen Vermeule: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst

Koen Vermeule: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Koen Vermeule: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Koen Vermeule: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Koen Vermeule: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Koen Vermeule (1965)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 60 cm x 57 cm (Beeld: 53 cm x 50,5 cm)
Oplage: 17/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (de lijst is onder wat smoezelig)
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQKMN

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:05-04-2018 om 16:49
Eindtijd:15-04-2018 om 16:49

dirkes
6 apr. / 22:16
€ 60