Koert Jan Muller - Landschap

Koert Jan Muller - Landschap kopen? Bied vanaf 10!

Koert Jan Muller - Landschap

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Koert Jan Muller - Landschap kopen? Bied vanaf 10!Koert Jan Muller - Landschap kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KunstuithetNoorden
FA. (1)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
  • Koert Jan Muller (1947)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 27 cm (h x b)
Lijst37 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ondertekend met de voornaam Koert plus initialen J.M. ‘ 81

Afmeting 19 x 27. Aangekocht door de gemeente Groningen op 28 april 1982 voor 1100 gld. Materiaalkosten 180 gld. Titel: Landschap. Techniek: koper ets. Nummer 14 van 30.

Koert Jan Muller (1947)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  KunstuithetNoorden
FA. (1)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
43 cm
37 cm
27 cm
19 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-01-2021 om 11:45
Eindtijd:02-02-2021 om 21:08

Lientjedekoning
2 feb. / 20:55
€ 10