Drie zeer rijk gedecoreerde blauw witte aardewerken wandbordjes met geschulpte rand van de Koninklijke Tichelaar uit Makkum. Het gaat om de modellen 999, 988 en 820. Het grootste bordje heeft een aantal glazuurflinters aan de rand zoals dit normaal bij dergelijk aardewerk voorzien van wit-blauw loodglazuur, bordje model 988 heeft een zo'n glazuurflinter en bordje 820 heeft niets. Alle drie de bordjes zijn gemerkt aan de achterzijde.
Afmetingen bordje model 999; 4 cm hoog en 20 cm diameter.
Afmetingen bordjes model 988 en 820; 3 cm hoog en 16,5 cm diameter.
Goed
De bordjes hebben geen haarlijnen of chips maar wel wat slijtage plekjes op de loodglazuren decoratie en vooral aan de randen.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00