Konrad Winter, kleurenlithografie, "Kompositie", 1991

Konrad Winter, kleurenlithografie, "Kompositie", 1991 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Konrad Winter, kleurenlithografie, "Kompositie", 1991 kopen? Bied vanaf 30!Konrad Winter, kleurenlithografie, "Kompositie", 1991 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Konrad Winter (1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie litho van de Oostenrijkse kunstenaar Konrad Winter.

Uit gelimiteerde editie, het betreft hier # 14/60.

Met potlood gesigneerd en gedateerd.

Afmeting totaal ca. 41/36,5 cm.

Nooit ingelijst geweest, in goede staat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:21-08-2014 om 14:01
Eindtijd:04-09-2014 om 14:06

gfperez
4 sep. / 14:01
€ 30