Koos van der Sluijs, ets - Verkocht

Koos van der Sluijs, ets kopen? Bied vanaf 50!
Koos van der Sluijs, ets kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluijs, ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Koos van der Sluijs, ets,

oplage 3/4,

beeldformaat 238 x 294 mm.

bladformaat 382 x 477 mm.

kosten verzending in NL € 8.25

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-11-2013 om 16:18
Eindtijd:28-11-2013 om 16:18
5175
22 nov. / 10:33
€ 50