Koos van der Sluys - ets: Poésies traduites du chinois - Verkocht

Koos van der Sluys - ets: Poésies traduites du chinois kopen? Bied vanaf 35!
Koos van der Sluys - ets: Poésies traduites du chinois kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - ets: Poésies traduites du chinois kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - ets: Poésies traduites du chinois kopen? Bied vanaf 35!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Koos van der Sluys. Nummer: 3/16. Titel: Poésies traduites du chinois.  Afmetingen blad: H67 x b55,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Herkomst: collecttie ABN AMRO. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

ZZETS

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-09-2017 om 11:14
Eindtijd:25-09-2017 om 19:14
hugues
25 sep. / 14:12
€ 35