Koos van der Sluys, ets - Verkocht

Koos van der Sluys, ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Koos van der Sluys, ets kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluys, ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Koos van der Sluys, ets.

oplage 2/4.

beeldformaat 20 x 26.5 cm.

bladformaat 38 x 48 cm.

de ets is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 8.25

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:06-08-2014 om 17:18
Eindtijd:13-08-2014 om 17:18
gorter
07 aug. / 01:03
€ 50