Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk - Verkocht

Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!Koos van der Sluys - kleurenets - 'Teken I' - Proefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageProefdruk
Mooi werk van de hand van Koos van der Sluys.

Door de kunstenaar gesigneerd en getiteld met potlood.

Het papier heeft wat (ongelijkmatige) vergeling, Op zich in goede staat wat betreft de leeftijd.

Koos van der Sluys (1920-2005)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
50 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:07
Eindtijd:30-08-2020 om 10:46
Robkl
21 aug. / 13:15
€ 50