Koos van der Sluys: kleurets - Les Charactères Eternels - uit 'Livre de Jade' - Verkocht

Koos van der Sluys: kleurets - Les Charactères Eternels - uit 'Livre de Jade' kopen? Bied vanaf 40!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote kleurets van Koos van der Sluys. Titel: Les Charactères Eternels uit le Livre de Jade, een serie prenten bij Chinese gedichten in het Frans vertaald. Handgesigneerd en ingelijst. Eigen druk van de kunstenaar (Impr. d'artiste). Nummer 20/24

Conditie: In zeer goede staat. Lijst zonder glasplaat.

ZZETS

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:12-09-2017 om 21:12
Eindtijd:25-09-2017 om 20:22
Biedingen (5)
DMB
25 sep. / 20:16
€ 60
hugues
25 sep. / 20:12
€ 55
DMB
25 sep. / 20:07
€ 50
hugues
25 sep. / 14:52
€ 45
DMB
25 sep. / 12:32
€ 40