Koos van der Sluys - Le livre de Sade - Verkocht

Koos van der Sluys - Le livre de Sade kopen? Bied vanaf 65!
Koos van der Sluys - Le livre de Sade kopen? Bied vanaf 65!Koos van der Sluys - Le livre de Sade kopen? Bied vanaf 65!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/24

Fraaie ets van Koos van der Sluys.

Tevens verzorgen wij uw inlijstingen.

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-03-2021 om 10:06
Eindtijd:17-05-2021 om 19:26
warner
17 mei / 12:17
€ 65