Koos van der Sluys - litho: Colophon - 1978 - Verkocht

Koos van der Sluys - litho: Colophon - 1978  kopen? Bied vanaf 35!
Koos van der Sluys - litho: Colophon - 1978  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Colophon - 1978  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Colophon - 1978  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Colophon - 1978  kopen? Bied vanaf 35!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Koos van der Sluys. Nummer: 3/24. Titel: Colophon.Jaar: 1978.  Afmetingen blad: H64,5 x 56 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Herkomst: collecttie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:23-12-2016 om 22:45
Eindtijd:31-12-2016 om 20:45
Klassiekers
31 dec. / 20:12
€ 35