Koos van Vlijmen - Geen titel

Koos van Vlijmen - Geen titel kopen? Bied vanaf 39!

Koos van Vlijmen - Geen titel

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Koos van Vlijmen - Geen titel kopen? Bied vanaf 39!Koos van Vlijmen - Geen titel kopen? Bied vanaf 39!Koos van Vlijmen - Geen titel kopen? Bied vanaf 39!Koos van Vlijmen - Geen titel kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (7)

80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Koos van Vlijmen (1909-1989)
Jaartal1952
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9

Zeldzame litho door Koos van Vlijmen.
Dit is waarschijnlijk de enige litho van deze serie die nog over is.
Waar ik ook op internet zoek ik kom hem nergens tegen.

Conditie van het beeld zeer goed, het papier er omheen heeft een scheurtje en wat kreuken. In een lijst is hier niets meer van te zien. Het papier is ook wat vergeeld.

Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-06-2020 om 17:36
Eindtijd:02-08-2020 om 19:50

EricClaes
2 aug. / 09:38
€ 39