Olieverf op doek van Koos van Vlijmen. Jaar: 1986. Afmetingen werk: H80 x b100cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). Verzenden via een koerier is ook mogelijk. De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Koos van Vlijmen was schilder, beeldhouwer en graficus. Kleur, vorm en lijn zijn bepalend voor zijn kunst. Zijn abstracte werk kenmerkt zich door sterke vervormingen en deformaties waardoor het een grote zeggingskracht krijgt. Herkenbaar zijn organisch menselijke vormen in combinatie met vegetatieve en minerale vormen. Zijn werken zijn ritmisch geschilderd met intense kleuren. De kleur heeft een ruimtelijke werking, deze wordt mede veroorzaakt door de wijze waarop de kleurvlakken geschilderd zijn. Van Vlijmen was aangesloten bij R33, Liga Nieuwe Beelden en Creatie. Zijn werk is vertegenwoordigd in o.a. Stedelijk Museum Amsterdam en Museum Boymans van Beuningen Rotterdam.