Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Gravure |
Drager | Metaal |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Het werk is gedateerd 1973
De afmetingen bedragen 33 centimeter bij 43 centimeter
Rechtsonder (ingekrast) gesigneerd Kor Bekker ‘73
Het werk is ingelijst in een metalen lijst
Conditie | Goed | ||
De druk is in goede staat | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kloetinge, Nederland | ||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Kloetinge, Nederland |
Starttijd | 1-8-2020 om 15:44 |
Eindtijd | 3-2-2021 om 15:47 |