Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 - Verkocht

Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Kor Bekker - pentekening: bureau - 1978 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Kor Bekker (1928-1980)
TypeTekening / Aquarel

Pentekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: Marc groet s'morgens de dingen van Paul van Ostaijen. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje bureau staat honderden keren achter elkaar geschreven.  Afmetingen blad: h72,5 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: H35 x b30 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kreukels aan de bovenzijde van het blad. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.

 ZZTEK

Kor Bekker (1928-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:24-01-2018 om 22:04
Eindtijd:29-01-2018 om 19:04
nieksatijn
29 jan. / 18:38
€ 45