Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Potloodtekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: werkdoek. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje werkdruk staat honderden keren achter elkaar geschreven. Afmetingen blad: h65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b35,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit een vouw in het bovenste witte gedeelte. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
ZZTEK
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 24-1-2018 om 21:46 |
Eindtijd | 29-1-2018 om 19:46 |