Kosta Boda Vicke Lindstrand

Kosta Boda Vicke Lindstrand kopen? Bied vanaf 100!

Kosta Boda Vicke Lindstrand

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 100,00

Kosta Boda Vicke Lindstrand kopen? Bied vanaf 100!Kosta Boda Vicke Lindstrand kopen? Bied vanaf 100!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bedi
FA. (7)

108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Prachtig z.g.n. glasblok met een prachtige gravure van een edelhert.

Volledig gesigneerd met kosta boda, de naam van Lindstrand en het nummer.

Het verkeert in een excelente staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bedi
FA. (7)

108 verkochte items

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:18-10-2014 om 20:05
Eindtijd:25-10-2014 om 20:05

Poireaux
21 okt. / 11:17
€ 100