Krijn van de Werken - Faun - Verkocht

Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!
Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!
  • Krijn van de Werken (1948)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 83 cm (h x b)
Lijst100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Materiaal: Pastel op papier
Bekende Nederlandse kunstenaar die van 2003 tot 2005 regelmatig in de gallerie van de verkoper exposeerde (De Wenende Maan). Het schilderij is door de verkoper gekocht in een expositie.

Binnenafmetingen schilderij zijn 70x83cm. Inclusief lijst zijn de afmetingen 100x110cm.
Levering/verzending/ophalen in overleg. Het schilderij bevindt zich momenteel in Frankrijk (Vogezen) en de verkoper komt af en toe in Nederland (waar het in overleg ook zou kunnen worden opgehaald of geleverd).

Krijn van de Werken (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Jbuijs

Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
110 cm
100 cm
83 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 18:03
Eindtijd:06-10-2022 om 21:13
rbfavanloenen
06 okt. / 20:53
€ 150