Krin Rinsema, Zittende figuur, Ets - Verkocht

Krin Rinsema, Zittende figuur, Ets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 50,00

Krin Rinsema, Zittende figuur, Ets kopen? Bied vanaf 45!Krin Rinsema, Zittende figuur, Ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Krin Rinsema (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Krin Rinsema.

Voorstelling van een zittende mensfiguur.

Losbladig, beeldmaat 23x15, bladmaat 56x38

Gesigneerd en gedateerd '97' r.o.

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Krin Rinsema (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-06-2014 om 16:05
Eindtijd:23-06-2014 om 16:10
Biedingen (2)
Karmar
23 jun. / 16:01
€ 50
jtjmkusters
20 jun. / 23:16
€ 45