Emil Orlik - Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
Dick van Wijk - Soldaat over zee
Olivier Lamboray - The Spin of Happiness (2009)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
MC ESCHER
KROKODILLEN BOL
GRAFIEK OP PAPIER in de maat 27 x 27 op papiermaat 29 x 40 cm
GESIGNEERD ONDER IN DE PLAAT MCE en VII 1956 ZIE FOTO
ik kan niet beoordelen of het een houtdruk /of litho is
als ik met een loupe kijk zie ik in ieder geval geen pixels wat met bij een prent ziet
zeer goede staat
1 EURO START
Starttijd | 16-6-2015 om 20:57 |
Eindtijd | 28-6-2015 om 21:17 |