Niet of onleesbaar gesigneerd - Kubistisch-achtig paard, ets (ingelijst) - Verkocht

Kubistisch-achtig paard, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 30!
Kubistisch-achtig paard, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 30!Kubistisch-achtig paard, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 30!Kubistisch-achtig paard, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 30!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Krachtig werk van een vooralsnog onbekende kunstenaar (het zou van de hand van de Belgische kunstenaar Arie Mandelbaum kunnen zijn).  Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (91) en genummerd (16/20).  In nette, zwarte houten lijst, achter glas en met passe-partout.  In zeer goed conditie.

Afmetingen: 36cm x 28cm (incl. lijst), 17cm x 14cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Als dat echt niet lukt dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.

ZZETS

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (79)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (257)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:13-09-2017 om 15:06
Eindtijd:25-09-2017 om 20:06
Biedingen (2)
marcdevries
25 sep. / 19:57
€ 35
JvB-AMD
23 sep. / 18:50
€ 30