Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal - Verkocht

Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!
Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Kunstaardewerkfabriek Regina - Wit platelen gelobte fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!
  • Kunstaardewerkfabriek Regina (1898)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlFifties
Afmetingen7 cm x 21 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Wit platelen gelobte fruitschaal uitgevoerd bij de Kunstaardewerkfabriek Regina uit Gouda in de jaren'50-'60. In prima onbeschadigde conditie en aan de onderzijde voorzien van geprint blindmerk en de resten van een zilveren papieren merksticker.

Onbeschadigde conditie.

Kunstaardewerkfabriek Regina (1898)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
21 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-08-2018 om 10:47
Eindtijd:10-09-2018 om 19:55
Utrecht
07 sep. / 15:22
€ 20