Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd!

Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Kurt Josef Haas, set van 3 grafieken, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Kurt Josef Haas (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Set van 3 decoratieve grafieken in zwart-wit van de Zwitserse kunstenaar Kurt Josef Haas.

Alledrie met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen ca 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:30-03-2015 om 16:31
Eindtijd:13-04-2015 om 16:31

ppk
13 apr. / 10:09
€ 45